Prawo Jazdy Częstochowa

Skuteczny kurs prawa jazdy, uczymy nie tylko jak zdać egzamin

Kurs na prawo jazdy z wysoką zdawalnością

#WysokaZdawalność

Prowadzimy skuteczne kursy na prawo jazdy w Częstochowie. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w kursie prawa jazdy kat. B, co skutkuje wysoką zdawalnością egzaminów. W trakcie kursu panuje pozytywna atmosfera Egzamin na prawo jazdy w Częstochowie zdajesz prowadząc dokładnie taki sam samochód jakim będziesz jeździć w trakcie kursu. Wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane, więc nie straszne nam upalne dni. 

Kurs - Prawo jazdy Częstochowa

Częste pytania:

Tak. Możesz samodzielnie nauczyć się teorii i zdać egzamin teoretyczny w WORD. Następnie możesz zapisać się na kurs prawa jazdy i rozpocząć część praktyczną. Zalecamy jednak do aktywnego udziału w szkoleniu z części teoretycznej,  z pewnością więcej dowiesz się na wykładach, omawiamy też codzienne nietypowe przykłady. 

Jasne. Możesz rozpocząć cześć teoretyczną, a po ukończeniu 18 roku życia rozpoczniesz część praktyczną 🙂

Przeglądaj naszą stronę www i obserwuj nas na FB, może na coś trafisz 🙂 

Staramy się dopasować grafik do naszych kursantów, zazwyczaj zwykły kurs trwa 2-2,5 miesiąca. Jeśli wybierzesz szybki kurs, to zajmie 30 dni. 

Kurs przypominający to odpowiednie określenie. Niezależnie od tego jak długo nie jeździsz, jesteśmy w stanie odświeżyć pamięć 🙂 

Co mówią nasi kursanci

Z czystym sumieniem mogę polecić SUKCES wszystkim Kandydatom na kierowcę! Profesjonalnie prowadzone wykłady – ciekawe, dostarczające wielu przydatnych informacji, dzięki czemu egzamin teoretyczny nie stanowił żadnego problemu – zdany za pierwszym razem. Jazdy od początku do końca prowadzone rzetelnie, zwracanie uwagi na każdy detal...i co ważne przygotowanie nie tylko do samego egzaminu ale i bezpiecznej, samodzielnej jazdy! Za co ogromne dzięki dla Mariusza 🙂 Zdane za pierwszym podejściem. Polecam w 100% !

Klaudia

Polecam Bardzo Bardzo 😊 Egzamin zdany za pierwszym razem. Dzięki Mariuszowi i Krzyskowi. DZIĘKUJĘ wam bardzo bo bez waszej wiedzy i nauki na pewno by się nie udało zdać w tych czasach za pierwszym razem. Jak dla mnie to najlepsza szkoła w całej Częstochowie. Chodząc do Sukcesu jesteś skazany na Sukces 😊😊😊😊Dziękuję Chłopaki 😊😊😊😊😊

Kin

Najlepsza szkoła w Częstochowie. Indywidualne podejście do kursanta i super przygotowanie do egzaminu. Polecam!

Bartek

Na zapisanie w tej szkole przyciągnęła mnie atrakcyjna cena całego kursu. Kursy teoretyczne, kilka konkretnych lekcji bez zbędnego gadania o rzeczach oczywistych. Jazdy prowadzone z indywidualnym podejściem, bezstresowo. Podobało mi się to, że instruktor przykładał się do tego żebym na każdym kroku poprawiała swoje błędy. Jestem w pełni zadowolona z kursu. Polecam każdemu kto chce osiągnąć SUKCES!

Wiktoria

Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy, bardzo dziękuje panu Mariuszowi za cierpliwość do mnie oraz super przygotowanie do egzaminu!

Daria

Najlepsza szkoła w Częstochowie! Dobre przygotowanie do egzaminu, dobra atmosfera. Egzamin zdany za 1 razem. POLECAM!

Maciej

Indywidualne podejście do kursanta, bardzo dobry kontakt z instruktorem, na kilka sposobów potrafi wytłumaczyć  również wielkie wsparcie ze strony instruktora, że jesteś wstanie to zrobić i zdać egzamin:) Polecam  Najlepsza w mieście:)))

Patryk

Wzór dokumentu Prawa jazdy wydawanego przez Word

#Ciekawostka

Od 2006 roku w UE obowiązuje jednolity wzór prawa jazdy we wszystkich krajach członkowskich.  W Polsce wprowadzono je w 2011 roku, a na zdjęciu obok widzisz wzór, który obowiązuje od 2013 roku. Od tej pory dokument wydawany jest maksymalnie na 15 lat, wcześniej można było zdobyć prawo jazdy na czas nieograniczony. Powiązane jest to z badaniami lekarskimi, które są ważne właśnie 15 lat. W 2019 z prawa jazdy usunięto adres zamieszkania (adres zniknął też z dowodów osobistych). Sporo dat i cyfr zmieściło się w tych kilku zdaniach, ale jeszcze jeden termin: od grudnia 2020 roku nie musisz mieć przy sobie dokumentu prawa jazdy ani dowodu rejestracyjnego

Prawo Jazdy Częstochowa
Pierwsze prawo jazdy na świecie

Pierwsze prawo jazdy na świecie

#Ciekaowstka

Technologia często wyprzedza obowiązujące prawo, kiedyś nie było kursów, nie było obowiązku posiadania prawa jazdy. Samochody były prawdziwą rzadkością i egzotyczym wynalazkiem. Pierwsze prawo jazdy na świecie zostało wydane w 1888 roku w Mannheim. Wielki Księciu Badenii wręczył dokument w ręce Karla Benza. Mieszkańcy miasta skarżyli się na hałas i zapach jaki generuje jego pojazd. Dokument był zezwoleniem na używanie swojego pojazdu na drogach publicznych. 

Prawo jazdy Częstochowa

Sukces  OSK